KONST / Litografier / Färglitografi 13252112

nr 1325 2112

Bo Örn

(f. 1949), Sverige

Färglitografi, Signerad, numrerad 110/260. Motivet: 56x40cm

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 maj 2020
kl 18:33:33

7/5 12:34:14 1      100 kr
11/5 17:40:04 2      Vinnande bud

Bo Örn

Läs mer om Bo Örn