KONST / Litografier / Färglitografi 12735063
nr 1273 5063
Ã…ke Westin
(f. 1939), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 109/290. Motivet: 45x37 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 september 2019
kl 19:44:16
29/8 14:38:00
Ã…ke Westin
Läs mer om Ã…ke Westin