KONST / Litografier / Konstmapp 8102010
nr 810 2010
Kjell Strandqvist
(f. 1944), Sverige
Konstmapp, 6 st, Olle Bonnier + Lennart Aschenbrenner + Brita Molin + Helmtrud Nyström + Madeleine Pyk + Kjell Strandqvist (f. 1944), signerade, 192/220, bladets mått: 50x70
Kjell Strandqvist, svensk målare och tecknare född i Härnösand 1944.
Utrop:
2.200 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:06:37
1.200 kr
1.400 kr
Kjell Strandqvist
Läs mer om Kjell Strandqvist