KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvareller 5133333
nr 513 3333
Akvareller
1-par, 1800-tal, 39x39
Utrop:
1.000 kr
Såld:
4.500 kr
måndag 10 mars 2008
kl 17:44:39
700 kr
750 kr
1.700 kr
900 kr
1.000 kr
3.200 kr
2.300 kr
2.700 kr
4.400 kr
6
6