KONST / Litografier / Färglitografi 6834532
nr 683 4532
Örjan Wikström
(f. 1948), Sverige
Färglitografi , Örjan Wikström (f. 1948), ej numrerad, 20x17
Örjan Wikström, svensk målare född i Stockholm 1948.
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 28 februari 2011
kl 17:18:12
26/2 23:24:40
400 kr
28/2 16:05:28
Örjan Wikström
Läs mer om Örjan Wikström