KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 17339227
nr 1733 9227
Rolf Börjesson
(1929-1996), Sverige
Akvarell, Signerad, daterad -57, Interiör, 24x37 cm, yttermått inklusive ram: 43x57
Rolf Börjesson, svensk tecknare och grafiker född 1929 i Västerås, död 1996.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 20:47:08
20/10 19:28:41
Rolf Börjesson
Läs mer om Rolf Börjesson