KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14177043
nr 1417 7043
Oidentifierad konstnär. Signerad, Skånegård. Olja på duk, 50x60, yttermått inklusive ram: 52x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 6 september 2021
kl 20:01:35
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr