KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 13073160

nr 1307 3160

Jan Rhodin

(f. 1938), Sverige

Gouache, Jan Rhodin (f. 1938), Signerad, 50x69cm

Jan Rhodin, svensk bildkonstnär född i Flen 1938.

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 17 februari 2020
kl 20:52:41

Jan Rhodin

Läs mer om Jan Rhodin
Gouache