KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16635112
nr 1663 5112
Mario Galanti
(1923-1998), Italien
Oljemålning, Fiskebåtar vid kust. Signerad. Olja på duk, 49x69 cm, yttermått inklusive ram: 61x81 cm
Kondition: skadad ram
Mario Galanti, italiensk målare född 1923, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 december 2024
kl 20:53:19
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr