MÖBLER / Skåp & hyllor / Arkivskåp 17423145
nr 1742 3145
Arkivskåp
Tidigt 1900-tal, furu, med 4 st lådor. Bredd: 38 cm, djup: 29 cm, höjd: 35 cm
Kondition: slitage, spricka/ sprickor
Utrop:
800 kr
Såld:
900 kr
måndag 24 november 2025
kl 20:16:56
24/11 10:38:26
800 kr
24/11 19:45:13