KONST / Litografier / Färglitografi 14177333
nr 1417 7333
Pontus Ljungberg
(f. 1945), Sverige
Trädgård. Signerad, numrerad 1982, daterad 94/260. Färglitografi, bildmått: 32x28, yttermått inklusive ram: 48x44 cm
Pontus Ljungberg, född 1945, svensk målare och arkitekt.
måndag 6 september 2021
kl 18:49:58
Pontus Ljungberg
Läs mer om Pontus Ljungberg