MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 3854193
nr 385 4193
Skåp
med skrivklaff, 1800-tal, bonad björk, intarsia, längd: 116, djup: 48, höjd: 217, (fanerskada)
Utrop:
6.000 kr
Såld:
10.100 kr
måndag 7 november 2005
10.000 kr
5.600 kr
6.000 kr
8.800 kr
9.300 kr
9.600 kr