MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / LiggfÃ¥tölj 5213570

nr 521 3570

Liggfåtölj

DUX, 1970-tal, (skador)

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 28 april 2008
kl 17:58:44

26/4 23:54:16 1      300 kr
27/4 18:32:23 2      Vinnande bud