KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Modeteckning 5977055
nr 597 7055
Modeteckning
signerad Ragnar Haag 1952, kvinna med gröna handskar, ca 53 x 37 cm (ca 72 x 53 cm med ram)
Utrop:
300 kr
Såld:
400 kr
måndag 31 augusti 2009
kl 19:39:01
300 kr
350 kr
31 aug
TEMA Vintage
Mode, Märthaskolan och vackra textilier
"Märt ...
Läs mer om TEMA Vintage