ART / Lithographs / Litographs 8203125
nr 820 3125
LITOGRAPHS
10 st, Skånska slott, efter F Richardt, subject size: 15x24,
10 st, Skånska slott, efter F Richardt, motivets mått: 15x24
800
SEK 200
Monday April 15 2013
at 20:15:21
150 kr
150 kr