KONST / Skulptur & konsthantverk / Vas / skulptur 10985340
nr 1098 5340
Vas / skulptur
Zink, omkring 1900, höjd: 32 cm, stämplad
Kondition: slitage, skador, delar saknas,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 27 mars 2017
kl 19:24:12
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)