KONST / Litografier / Färglitografi 14409389
nr 1440 9389
Oscar Reutersvärd
(1915-2002), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 132/230, yttermått inklusive ram: 67x51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 20 december 2021
kl 19:14:20
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Oscar Reutersvärd
Läs mer om Oscar Reutersvärd