FURNITURE / Cupboards & Cabinets / Bookcase 9111328
nr 911 1328
BOOKCASE
mahogany, med skrivklaff, längd: 153 cm, höjd: 120 cm, skadad, slitage, skador.
mahogny, med skrivklaff, längd: 153 cm, höjd: 120 cm
Condition: skadad, slitage, skador
600
SEK 100
Monday September 15 2014
at 18:05:13
15/9 17:56:38