KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16292010
nr 1629 2010
Zoia Krukowskaja
(1903-1999), Sverige
Oljemålning, Motiv med matros. Signerad. Olja på pannå, 30x49 cm, yttermått inklusive ram: 43x62 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 juni 2024
kl 19:45:48
1/6 16:31:26
1/6 16:32:33
17 jun
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer
Zoia Krukowskaja
Läs mer om Zoia Krukowskaja