KONST / Litografier / Färglitografi 10252475
nr 1025 2475
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi, Roland Svensson (1910-2003), Tristan da Cunha, 119/450, signerad, motivet: 41x61
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 18:49:36
28/2 12:49:45
350 kr
10/3 11:11:43
14 mar
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson