ART / Oil paintings / Oil painting 16337379
nr 1633 7379
OIL PAINTING
Tamara Malmeström, 'Skall dagen randas'. Signed, dated -93, unframed, 59x64,
Tamara Malmeström, "Skall dagen randas". Signerad, daterad -93, oramad. Olja på duk, 59x64 cm
SEK 100
Monday July 29 2024
at 19:55:55
29/7 19:08:26