KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13038440
nr 1303 8440
H Törnqvist, "Fyrmastade barken Passat", signerad. Olja på duk, 41x61 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 27 januari 2020
kl 19:05:05
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr