KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10245279

nr 1024 5279

Oidentifierad konstnär, 1800-tal, Landskap med runsten, 25x36

Kondition: slitage

Utrop:

800 kr

Såld:

1.700 kr

måndag 14 mars 2016
kl 19:54:47