KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13294290
nr 1329 4290
Oidentifierad konstnär. Signerad, komposition. Olja på pannå, 59x44cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 maj 2020
kl 21:05:27
100 kr
150 kr
200 kr