KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5522734

nr 552 2734

Blandteknik

3 st, signerade, samramade, Paros 84, resp 16x19

Utrop:

100 kr

Såld:

550 kr

måndag 17 november 2008
kl 20:03:57