KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 5522734
nr 552 2734
Blandteknik
3 st, signerade, samramade, Paros 84, resp 16x19
Utrop:
100 kr
Såld:
550 kr
måndag 17 november 2008
kl 20:03:57
500 kr
150 kr
250 kr
350 kr
500 kr