MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stol 7314596
nr 731 4596
Stol
ren. obj
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 12 december 2011
kl 17:23:46
10/12 19:19:21
Renässans
Europeisk konststil. Uppkom i Italien vid 1400-talets början.
Dantestolen
Kraftig fällstol med svängda, kryssade ben, arm- och ryggstöd.