KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 3022241

nr 302 2241

Gravyrer

3 st, 17/1800-tal

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 mars 2004