KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17537072
nr 1753 7072
Etsning
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 4/50. Bildmått: 23x24 cm, yttermått inklusive ram: 50x40 cm
Utrop:
500 kr
Bevakningspris:
ÄR UPPNÅTT
Aktuellt bud:
100 kr (per 20:42:34)
Uppdatera
Visning
fredag 16/1, lördag 17/1, söndag 18/1 och måndag 19/1
Auktionen
avslutas:
måndag 19 januari kl 20:37:39
- Mitt bud
16/1 20:13:21
ledande budet*
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor