KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Kopparstick 4914236
nr 491 4236
Kopparstick
5 st. 17/1800-tal, Frankrike
Utrop:
300 kr
Såld:
2.500 kr
måndag 22 oktober 2007
kl 16:07:39
800 kr
350 kr
450 kr
550 kr
650 kr
750 kr
850 kr
1.500 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.900 kr
2.500 kr