KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17474065

nr 1747 4065

Ernest Walbourn, Signerad, Pickande höns. Olja på duk, 51x75 cm, yttermått inklusive ram: 77x101 cm

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 december 2025
kl 18:35:04

6/12 13:47:17 1      Vinnande bud