KONST / Litografier / Färglitografi 12144140
nr 1214 4140
Ulf Greder
(f. 1949), Sverige
Färglitografi, Place st Claire. Signerad, numrerad 329/360. Bladets mått: 85x100 cm, oramad
Ulf Greder, född 1949 i Stockholm, svensk målare.
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:49:52
28/10 13:50:27
300 kr
29/10 18:02:43