MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Läderväska 6856359

nr 685 6359

Läderväska

old, Made in Tokyo, length: 65, wear, damages.

modell äldre, Made in Tokyo, längd: 65

Condition: slitage, skador

300

SEK 400

Monday Mars 7 2011
at 19:43:41