MISCELLANEOUS / Textiles & Vintage / Läderväska 6856359
nr 685 6359
Läderväska
old, Made in Tokyo, length: 65, wear, damages.
modell äldre, Made in Tokyo, längd: 65
Condition: slitage, skador
300
SEK 400
Monday Mars 7 2011
at 19:43:41
100 kr
250 kr
200 kr
300 kr
300 kr
350 kr