KONST / Litografier / Litografisk affisch 17177028
nr 1717 7028
Litografisk affisch
Picasso, "Cote de azur", Mourlot Paris, yttermått inklusive ram: 102x68 cm. Ej signerad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.400 kr
måndag 18 augusti 2025
kl 18:42:25
18/8 18:37:25
18/8 18:38:19