LIGHTING / Table lamps / Table lamp 10716437
nr 1071 6437
TABLE LAMP
1920-/30-tal, nickel silver,
1920-/30-tal, nysilver
600
SEK 100
Monday November 28 2016
at 18:15:13
28/11 15:17:50
Legering av koppar, mässing och nickel.
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.