KONST / Litografier / Färglitografi 13016477
nr 1301 6477
Harry Wichmann
(1916-1993), Sverige
Färglitografi, Stadsmotiv. Signerad, numrerad 240/500, -68. Motivet: 20x55 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
500 kr
måndag 20 januari 2020
kl 20:33:03
100 kr
200 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
Harry Wichmann
Läs mer om Harry Wichmann