KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12088385
nr 1208 8385
Oidentifierad konstnär. Signerad, Marknad, Paris. Olja på duk, 54x65
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:16:35
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)