KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 15507211

nr 1550 7211

Eduard Hildebrandt

(1818-1868), Tyskland

Signerad. Akvarell, 51x36cm, yttermått inklusive ram: 60x44cm

Eduard Hildebrandt, tysk målare född 1818 i Danzig, död 1868 i Berlin.

Utrop:

600 kr

Såld:

500 kr

måndag 3 juli 2023
kl 18:39:33

Eduard Hildebrandt

Läs mer om Eduard Hildebrandt