KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16873165
nr 1687 3165
Boris Ottenberg
(1891-1946), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på duk på pannå, 20x28 cm, oramad
Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 17 mars 2025
kl 19:27:14