KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9996053

nr 999 6053

Eric Elfwén

(1921-2008), Sverige

Oljemålning, Eric Elfwén (1921-2008), Stilleben, 79 x 50

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

måndag 7 december 2015
kl 19:52:24

Eric Elfwén

Läs mer om Eric Elfwén