KONST / Litografier / Färglitografi 12689039
nr 1268 9039
Jens Söndergaard
(1895-1957)
Färglitografi, Jens Söndergaard (1895-1957), Signerad, numrerad 173/300. Motivet: 56x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 12 augusti 2019
kl 19:08:42
8/8 00:01:40
300 kr
12/8 10:58:19