KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12804041

nr 1280 4041

Marc Chagall

(1887-1985), Frankrike

Etsning, Ej signerad. Motivet: 22x28, fuktskadad

Utrop:

600 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 7 oktober 2019
kl 18:56:32

Marc Chagall

Läs mer om Marc Chagall