ART / Oil paintings / Oil paintings 7267542
nr 726 7542
OIL PAINTINGS
2 pcs, signed, Högland, subject size: 51x77, damaged canvas.
2 st, signerade, Högland, motivets mått: 51x77
Condition: dukskador
300
SEK 250
Monday November 21 2011
at 18:48:54
100 kr
200 kr