KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15175129

nr 1517 5129

Elof Ulaner

(1905-1992), Sverige

Oljemålning, Signerad och daterad -57. Olja på pannå, 17x24 cm, yttermått inklusive ram: 30x37 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

600 kr

måndag 23 januari 2023
kl 18:36:25

Elof Ulaner

Läs mer om Elof Ulaner