ART / Lithographs / Giclée 14096010
nr 1409 6010
Anita Paulsson
(f. 1942), Sverige
Anita Paulsson (b. 1942), Sweden. 'Vallmo'. Signed, numbered 18/50, unframed, 41x29 cm,
Gicléetryck, "Vallmo". Signerad, numrerad 18/50, oramat löst blad, 41x29 cm
Anita Paulsson, Swedish painter born 1942.
Monday August 2 2021
at 20:35:17