KONST / Litografier / Färglitografi 14652196
nr 1465 2196
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Smedsudden. Signerad, numrerad EA, daterad -82, oramat löst blad. Färglitografi. Bladets mått: 57x72 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 2 maj 2022
kl 19:28:37
1/5 18:17:48