ART / Lithographs / Giclée 14245007
nr 1424 5007
Monica Sahlin
(1948-2014), Sverige
Monica Sahlin (1948-2014), Sweden. "Kärlek". Signed, numbered 14/20, sheet: ca 50x40cm, unframed,
Gicléetryck, "Kärlek". Signerad, numrerad 14/20, bladets mått: ca 50x40cm, oramat löst blad
Monica Sahlin, Swedish painter, born 1948, dead 2014.
SEK 250
Monday October 11 2021
at 18:00:23
150 kr
200 kr