KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13375009
nr 1337 5009
Örjan Sätre
(f. 1952), Sverige
Akvarell, Modell. Signerad, daterad 2000. Bladets mått: 15x19,5
Örjan Sätre, svensk bildkonstnär född 1952.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 juli 2020
kl 20:31:39
600 kr
800 kr
900 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr