KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Färgkrita 8225265

nr 822 5265

Färgkrita

Osignerad, Kvinnoansikte, 26x17

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 29 april 2013
kl 18:55:23