MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 16958255
nr 1695 8255
MIRROR
1940s/1950s, floral motif, 80x60, minor cracks.
1940-/50-tal, blomdekor, 80x60
Condition: nagg
800
SEK 1100
Monday April 21 2025
at 20:44:14
500 kr
1.000 kr
700 kr
800 kr (Robot)