MISCELLANEOUS / Mirrors / Mirror 16958255

nr 1695 8255

MIRROR

1940s/1950s, floral motif, 80x60, minor cracks.

1940-/50-tal, blomdekor, 80x60

Condition: nagg

800

SEK 1100

Monday April 21 2025
at 20:44:14