KONST / Litografier / Färglitografi 12476157
nr 1247 6157
Bengt Landin
(f. 1933), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 83/250. Motivet: 70x53
Bengt Landin, svensk grafiker och målare född 1933 i Stockholm.
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 april 2019
kl 20:19:04
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Bengt Landin
Läs mer om Bengt Landin